Top 10 Breville Barista Express – Kawa i herbata

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Breville

#ad

Breville Barista Max ekspres do kawy z sitkiem, włoska pompa o pojemności 15 barów, z wbudowanym mechanizmem mielącym i spieniaczem do mleka, stal nierdzewna VCF126X, zbiornik na wodę 2,8 l

#ad
Breville #ad - Ciesz się za naciśnięciem jednego przycisku: zintegrowany mechanizm mielący z prostym systemem One-Touch dostarcza świeże ziarna. Dokładnie tak, jak lubisz: za pomocą funkcji sterowania głośnością Auto-Shot zmierzysz odpowiednią ilość wody do pojedynczego lub podwójnego espresso.

Po naciśnięciu przycisku Manual-Shot masz cugle w ręku. W zakres dostawy wchodzą: 1 x ekspres do kawy barista max, 1 x ubijak, 1 x dzbanek na mleko 500 ml, 2 x sitko z podwójnym dnem, 1 x głowica grupy i uchwyt 58 mm, 1 x sztyft do czyszczenia, 2 x sitko z podwójnym dnem, 1 x szczotka do mielenia. Pyszna kawa w mgnieniu oka: dzięki temu intuicyjnie sterowanemu ekspresowi do espresso z wbudowanym młynkiem, cappuccino i wielu innych, który idealnie nadaje się do kawy z mlekiem, możesz cieszyć się pyszną kawą, która w niczym nie ustępuje tej z Twojej ulubionej kawiarni.

Nie tylko espresso: zawsze chłodny spieniacz do mleka w pełnowymiarowym rozmiarze wytwarza suchą parę, która dostarcza jedwabistą mikro-piankę mleczną do kawy mlecznej, Flat White lub Cappuccino. Idealny wynik parzenia za każdym razem: sterowanie temperaturą IQ-Shot wykorzystuje system trójdrożny do regulacji i stabilizacji przepływu wody i temperatury, dzięki czemu kawa zawsze smakuje doskonale. Stożkowy mechanizm mielący zapewnia przy tym stały rozmiar cząstek, a 30 regulowanych ustawień mielenia zapewnia optymalny smak kawy.
MarkaBreville #ad
ProducentJarden consumer solutions #ad
Wysokość17.32
Długość15.59
Waga20.28
Szerokość14.41
Numer częściVCF126X
ModelVCF126X01

2. Sage

#ad

Sage Appliances SES875 Ekspres do kawy, szczotkowana stal nierdzewna, 18/8

#ad
Sage #ad - Maszyna do ekspresu z wbudowanym młynkiem do kawy: innowacyjna stacja mieląca umożliwia każdemu baristę w domu mielenie bezpośrednio w sitku do espresso – dla idealnego espresso. Podobnie jak wszystkie maszyny z serii "Barista", posiada wbudowany mechanizm mielący – od ziarna do filiżanki w mniej niż minutę. Maszyna ekspresowa z regulacją stopnia mielenia: prosta i intuicyjna, daje kontrolę nad wielkością mielenia, niezależnie od rodzaju ziaren mielenia.

Sage barista express dostarcza dzięki 4-kluczowej formule third Wave specjały kawowe do domu. Precyzja ekstrakcji: cyfrowa regulacja temperatury PID dostarcza wodę o odpowiedniej temperaturze i zapewnia optymalną ekstrakcję espresso. Gwarancja: 2 lata gwarancji na naprawę, wymianę lub zwrot pieniędzy; moc: 1850 W; napięcie: 220-240 V. W zestawie akcesoria: przyrząd do przycinania w puszce brzytwa, zintegrowany tamper, tarcza i tabletki do czyszczenia, pojedyncze i dwuścienne kosze filtrujące 1 i 2 filiżanki, narzędzie do szczotkowania i klucz imbusowy, 54 mm stal nierdzewna sitko, dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej, filtr wody i uchwyt filtra. Ręczna mikser piankowy do mleka: dzięki mocnej mocy pałeczki parowej można ręcznie teksturować mikropiankowe mleko, co poprawia smak i umożliwia tworzenie latte art.

Optymalne ciśnienie wody: preinfusion stopniowo zwiększa ciśnienie na początku i pomaga zapewnić, że wszystkie aromaty są równomiernie wyciągane podczas ekstrakcji – aby uzyskać zrównoważony smak kawy. Pojemność i ustawienia: pojemnik na ziarna 250 g; zbiornik na wodę 2 l; 1 i 2 filiżanki koszyka filtrującego; regulowana ilość mielenia i ręczne sterowanie. Mielenie z dozowaniem: zintegrowany precyzyjny stożkowy mechanizm mielący mieli w razie potrzeby i dostarcza odpowiednią ilość świeżo zmielonej kawy bezpośrednio do sitka, aby uzyskać preferowany smak z każdym paleniem ziaren.
MarkaSage #ad
ProducentBRG Appliances #ad
Wysokość15.75
Długość12.2
Waga23.13
Szerokość12.8
Numer częściBES875
ModelSES875BSS2EEU1A
Gwarancja1 rok.

3. Sage

#ad

Szczotkowana stal nierdzewna, Sage, The Barista Express Impress

#ad
Sage #ad - Wspomagany ubijanie: wspomagany ubijak z wykończeniem 7°-Barista Twist i stałym ciśnieniem 10 kg symuluje ubijanie przez profesjonalnego baristę; rezultatem jest pięknie wypolerowany krążek i czysta powierzchnia ubijaka.

Sage barista express impress dzięki formule 4 kluczy dostarcza specjały kawowe Third Wave w domu, dzięki systemowi Impress Puck sprawia, że ręczne przygotowywanie espresso jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Inteligentne dozowanie: inteligentny system dozowania, uczy się podczas pracy i automatycznie oblicza dawkę świeżo zmielonej kawy na podstawie ostatniego zmielonego posiłku.

25 ustawień stopnia mielenia: zintegrowany precyzyjny stożkowy mechanizm mielący z 25 ustawieniami mielenia umożliwia precyzyjne dostrojenie do pożądanego wyniku ekstrakcji i smaku. Precyzyjny pomiar: precyzyjny pomiar koryguje następną dawkę, co eliminuje zgadywanie ręcznego przygotowywania espresso.
MarkaSage #ad
ProducentBRG Appliances #ad
Wysokość16.14
Długość14.96
Waga29.76
Szerokość12.99
Numer częściSES876BSS4EEU1
ModelSES876BSS4EEU1

4. Elprico

#ad

Infuser, elegancki ekspres do kawy ze stali nierdzewnej ze szczotkowaną parą srebrną dźwignią do Barista Express, Barista Pro i Shop Living Room, wytrzymały, Breville akcesoria do espresso

#ad
Elprico #ad - Atwa obsŁuga: nasza dźwignia parowa do kawy jest łatwa w obsłudze, lekka i nie męczy rąk, nawet jeśli używasz jej przez cały dzień na stole. Ten design nie tylko wygląda piękniej, ale również sprawia, że uchwyt jest wygodny w trzymaniu i łatwy w obsłudze.

Materiał ze stali nierdzewnej jest nierdzewny, co może sprawić, aby zmniejszyć ryzyko bezpieczeństwa spowodowane rdzą, że jest bezpieczny i praktyczny.9, a jego wąski rozmiar sprawia, 8 cala: całkowita długość akcesoriów breville Barista Express wynosi tylko 9, 7 cm/3, że jest on mniejszy i łatwiejszy do przenoszenia, 7 cm, aby spełnić wymagania dotyczące przygotowywania kawy zawsze i wszędzie.

Konstrukcja uchwytu ze szczotkowanego srebra: akcesoria breville do espresso wykorzystują konstrukcję uchwytu ze szczotkowanego srebra. MateriaŁ stali nierdzewnej: akcesoria do ekspresów breville wykonane są ze stali nierdzewnej o doskonałym kunszcie. Idealna zamienka: nasza dźwignia do pary, to dobra idealna część zamienna do starych i zepsutych akcesoriów i nadaje urządzeniu dobrą wydajność.
MarkaElprico #ad
ProducentElprico #ad
Numer częściElpricor07dks1v5i
ModelElpricor07dks1v5i

5. Breville

#ad

Kompatybilny z wkładkami ESE,, Breville Prima Latte III ekspres do kawy z sitkiem, w pełni automatyczny ekspres do espresso/ekspres do kawy ze spieniaczem do mleka i włoską pompą o pojemności 19 bar

#ad
Breville #ad - Kawa i pianka mleczna za pomocą jednego dotknięcia: wstępnie zaprogramowany panel dotykowy do łatwego wyboru ulubionej kawy, z podświetlanym paskiem postępu, który pokazuje, kiedy urządzenie jest gotowe i gotowy napój.

Kawa w jakości baristy we własnych czterech ścianach: włoska pompa o mocy 19 barów zapewnia idealne ciśnienie, aby wydobyć pyszne aromaty kawy. Twoja kawa, sposób przygotowania: automatyczne i ręczne ustawienia, filtry do łatwego i podwójnego espresso zapewniają kontrolę; kompatybilny z wkładkami ESE. Przygotowanie wielu napojów: duży pojemnik na mleko o pojemności 600 ml jest wyjmowany i można go przechowywać w lodówce; regulowany spieniacz do mleka jest idealny do różnych rodzajów napojów kawowych.

Do dużych i małych filiżanek: regulowana powierzchnia do odstawiania filiżanek zapewnia miejsce na filiżanki o różnej wielkości do espresso, kawy z mlekiem i cappuccino. Atwe czyszczenie: funkcja czyszczenia jednym dotknięciem.
MarkaBreville #ad
ProducentJarden Consumer solutions Ltd #ad
Wysokość0
Długość0
Waga14.09
Szerokość0
Numer częściVCF146X
ModelVCF146X

6. Breville

#ad

Breville Prima Latte II ekspres do kawy z sitkiem, czerwony VCF109X, do kawy z mlekiem i cappuccino, profesjonalna pompa 19 barów i spieniacz do mleka

#ad
Breville #ad - Proste sterowanie za pomocą jednego przycisku zapewnia intuicyjną obsługę podczas przygotowywania cappuccino, kawy z mlekiem i wielu innych.

Zdejmowany pojemnik na mleko można łatwo napełnić i wyczyścić, co umożliwia przechowywanie resztek mleka w lodówce. Automatyczny spieniacz do mleka bije mleko w lekką, kremową pianę. Kawa w jakości baristy we własnych czterech ścianach: włoska pompa o mocy 19 barów zapewnia idealne ciśnienie, aby wydobyć pyszne aromaty kawy. Termoelement równomiernie podgrzewa wodę do przygotowywania gorących napojów. Możesz szybko wybrać, czy chcesz cieszyć się pojedynczym czy podwójnym espresso. Maszyna może być również używana z podkładkami ESE.
MarkaBreville #ad
ProducentJarden Consumer Solutions #ad
Wysokość13.7
Długość12.4
Waga12.79
Szerokość10.08
Numer częściVCF109X-01
ModelVCF109X-01

7. Sage

#ad

Sage, The Bambino, szczotkowana stal nierdzewna

#ad
Sage #ad - Sterowanie dozowaniem: uzyskaj równomierne i zrównoważone espresso z odpowiednią ilością zmielonej kawy; sitko 54 mm o pojemności 19 g jest kluczem do pełnego smaku i pełnej jakości kawy. Automatyczna tekstura z pianki mikromlecznej: dzięki automatycznemu czujnikowi pary można ustawić temperaturę i teksturę mleka według własnego gustu; dostarcza mikropiankę w jakości baristy, która wzmacnia smak i umożliwia stworzenie Latte Art.

Automatyczne płukanie: ekspres do kawy Bambino Plus automatycznie czyści system grzewczy po parowaniu, dzięki czemu następne espresso zostanie ponownie wydobyte w odpowiedniej temperaturze. Optymalne ciśnienie wody: ciśnienie przed wlewem stopniowo zwiększa ciśnienie na początku i przyczynia się do równomiernego wyciągania wszystkich aromatów podczas ekstrakcji i uzyskania zrównoważonego smaku. Ustawienia: panel sterowania; 1 lub 2 filiżanki; przycisk pary; regulowana temperatura mleka i poziom tekstury. Gwarancja: 2 lata gwarancji na naprawę, wymianę lub zwrot pieniędzy; moc: 1600 W; napięcie: 220-240 V. Kompaktowa powierzchnia do ustawienia: espresso o szerokości 19, że Bambino Plus bez problemu zmieści się na blacie roboczym, 5 cm sprawia, bez konieczności rezygnacji z 4 kluczowych elementów do przygotowywania kawy z trzeciej fali.

Sage bambino plus z 4 kluczowymi elementami dostarcza specjały kawowe trzeciej fali do Twojego domu i jest częścią serii Bambino, która zapewnia szybszą drogę do profesjonalnych rezultatów w domu w kompaktowym formacie: prawdziwe espresso o prawdziwej wartości. Precyzyjna ekstrakcja: cyfrowa kontrola temperatury PID zapewnia wodę w idealnej temperaturze i tym samym gwarantuje optymalną ekstrakcję espresso. Szybszy czas nagrzewania: innowacyjny system grzewczy z duroplastu osiąga optymalną temperaturę zaparzania w 3 sekundy.
MarkaSage #ad
ProducentBRG Appliances #ad
Wysokość12.2
Długość7.68
Waga13.23
Szerokość12.6
Numer częściSES450
ModelSES450BSS4EEU1
GwarancjaGwarancja producenta.

8. Sage

#ad

Kolba, szczotkowana stal nierdzewna, Sage Appliances SES878 Barista Pro

#ad
Sage #ad - Optymalne ciśnienie wody: preinfuzja stopniowo zwiększa ciśnienie na początku i pomaga zapewnić, że wszystkie aromaty są równomiernie wyciągane podczas ekstrakcji – dla uzyskania zrównoważonego smaku. Możliwość dozowania mielenia: za pomocą jednego przycisku zintegrowany precyzyjny stożkowy mechanizm mielący z kontrolą dozowania zapewnia odpowiednią ilość kawy na żądanie, dla maksymalnego smaku.

Pojemność i ustawienia: pojemnik na ziarna 250 g; 2-litrowy zbiornik na wodę; regulowany stopień mielenia; intuicyjny interfejs LCD; sterowanie objętościowe dla 1 lub 2 filiżanek. W zestawie akcesoria: sitko 54 mm, precyzyjne narzędzie do dozowania, dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej 480 ml, jedno- i dwuścienne kosze filtrujące 1 i 2 filiżanki, zestaw do czyszczenia i filtr wody. Sage barista pro dzięki 4 kluczowej formule dostarcza specjały kawowe Third Wave do domu. Podobnie jak wszystkie maszyny z serii "Barista" ma wbudowany mechanizm mielący – od fasoli do kubka w mniej niż minutę. Szybszy czas nagrzewania: innowacyjny system grzewczy ThermoJet osiąga optymalną temperaturę ekstrakcji w 3 sekundy z natychmiastowym przejściem z espresso na parę.

Intuitywna powierzchnia uŻytkownika uŻytkownika: wyświetlacz LCD z animacjami postępu mielenia i ekstrakcji; ekran dostarczy Ci wszystkich opisowych informacji, aby za każdym razem przygotować kawę dokładnie tak, których potrzebujesz, jak lubisz. Ręczna mikser piankowy do mleka: dzięki wydajnemu prętowi parowemu można ręcznie teksturować mleko z mikropiany, co poprawia smak i umożliwia tworzenie latte art w domu. Precyzyjna ekstrakcja: cyfrowa regulacja temperatury PID dostarcza wodę o odpowiedniej temperaturze +/- 2°C i zapewnia optymalną ekstrakcję espresso.
MarkaSage #ad
ProducentBRG Appliances #ad
Wysokość15.98
Długość16.14
Waga26.37
Szerokość13.94
Numer części41009944
ModelSES878BSS4EEU1
Gwarancja24 Miesięcy

9. GASTROBACK

#ad

Design Espresso Barista Pro

#ad
GASTROBACK #ad - Elektroniczny regulator PID monitoruje temperaturę wody z dokładnością do stopnia. System grzewczy Thermo-Block: szybki czas nagrzewania. Programowalny ekspres do kawy z sitkiem ze zintegrowanym stożkowym mechanizmem mielącym. Do świeżo zmielonych ziaren kawy lub kawy zmielonej. Profesjonalna pompa do espresso ULKA 15 bar. Do wszystkich specjałów kawowych od espresso, Latte Macchiato, Cappuccino i Americano po Café Crème.
MarkaGASTROBACK #ad
ProducentGastroback #ad
Wysokość16.18
Długość13.74
Waga17.64
Szerokość12.68
Numer części62616
Model62616
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. CAPFEI

#ad

Bambino, BES 810/840/870/878-3 otwory, Barista Pro, CAPFEI Dysza parowa do Sage/Breville Barista Express, Duo-Temp, Infuser

#ad
CAPFEI #ad - Wysokiej jakości materiał dysza parowa ekspresu do kawy wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, nie odkształca się i nie ulega uszkodzeniu, która nie rdzewieje, ma wysoką twardość i wysoką wytrzymałość, jest trwała i ma długą żywotność.

Wyprodukowano zgodnie z oryginalną specyfikacją. Standardowe specyfikacje dysza parowa spełnia rygorystyczne standardy kontroli jakości i jest niezawodna w użyciu. Konstrukcja z 3 otworami - konstrukcja z 3 otworami umożliwia wtryskiwanie pary w wielu kierunkach, co zmniejsza nadmierne stężenie pary i zmniejsza zawartość wody w parze, dzięki czemu pianka mleczna jest bardziej miękka i idealna.

Atwa obsługa dysza parowa ekspresu do kawy jest szybka i wygodna w instalacji. Produkcja w ścisłej zgodności ze standardami kontroli jakości zakładu. Jednootworowa głowica parowa ma zbyt duży wpływ na mleko, co utrudnia kontrolę temperatury mleka i sprawia, że mleko jest szorstkie.
MarkaCAPFEI #ad
ProducentCAPFEI #ad
Numer częściDE-SteamNozzleBV-3hole1
ModelDE-SteamNozzleBV-3hole1