Top 10 Aqara Smart Lock – Okucia i zamki do drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. NUKI

#ad

Nuki Klawiatura 2, otwieranie drzwi z kodem lub odciskiem palca szybko i wygodnie, idealne akcesorium do Nuki Smart Lock, Bluetooth

#ad
NUKI #ad - Atwy dla wszystkich – nuki keypad 2 jest optymalny dla osób, np. Małych dzieci, które nie mogą lub nie chcą używać kodu, seniorów oraz osób bez własnego smartfona. Inteligentne rozszerzenie zamka do drzwi – dzięki Nuki Keypad 2 otworzysz drzwi szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

W ciągu kilku minut każdy może skonfigurować keypad. Klawiatura nuki jest zasilana bateriami, dzięki czemu podczas montażu nie trzeba podłączać przewodów ani kabli. Alternatywnie można otworzyć drzwi za pomocą kodu numerycznego. Szyfrowana komunikacja gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jest to idealny dodatek do Twojego Nuki Smart Lock.

Odcisk palca lub kod dostępu – wybór należy do ciebie. Wystarczy przytrzymać palec na klawiaturze 2 i już drzwi wejściowe otworzą się w ciągu kilku sekund. Bezpieczeństwo i komfort – każdy keypad może jednocześnie zapisać do 20 różnych odcisków palców i do 200 różnych kodów dostępu. Atwy montaż – nuki keypad 2 montuje się na zewnątrz drzwi wejściowych.
MarkaNUKI #ad
ProducentNuki Home Solutions GmbH #ad
Wysokość0.83
Długość5.63
Szerokość1.54
Numer części220931
Model220931

2. NUKI

#ad

Najwyższa klasa bezpieczeństwa SKG***, cylinder zamykający do Nuki Smart Lock, Nuki Uniwersalny cylinder, funkcja awaryjna i zagrożenia, akcesoria do elektronicznego zamka drzwi,, zestaw z 5 kluczami

#ad
NUKI #ad - Dzięki temu pokrywa on powszechnie stosowane wymiary cylindra i można go dopasować do własnych drzwi. Uniwersalny cylinder nuki został zaprojektowany jako rozwiązanie modułowe. Cylinder europrofilowy odpowiada najwyższej możliwej klasie bezpieczeństwa skg ***.

Uniwersalny cylinder zapewnia maksymalną ochronę przed włamaniem i manipulacją. Za pomocą dołączonej karty bezpieczeństwa można zamówić kolejne klucze. W ten sposób uzyskuje się 33 możliwe wymiary cylindra i sprawiają, że uniwersalny cylinder Nuki jest kompatybilny z prawie każdymi drzwiami.

Najwyższa wytrzymałość wiercenia dzięki kablowi Puma Hard Steel U-Clip. W zakres dostawy wchodzi 5 kluczy. Stal nierdzewna z wkładką ze stali PUMA i krzywki. Dzięki wbudowanej funkcji awaryjnej i awaryjnej drzwi można nadal blokować od zewnątrz za pomocą klucza, po zainstalowaniu Nuki Smart Lock po wewnętrznej stronie drzwi.
MarkaNUKI #ad
ProducentNuki Home Solutions GmbH #ad
Wysokość0.67
Długość4.25
Szerokość1.3
Numer części220646
Model220646

3. August

#ad

Inteligentny zamek, AUG-SL04-M01-S04, August Smart Lock, 1,5 V

#ad
August #ad - Wysyłaj klucze gościa z dowolnego miejsca natychmiast z aplikacji August. Dodaj mostek august connect wi fi sprzedawany oddzielnie, google Assistant, Airbnb, a także zintegrować go z Alexa, aby zablokować/odblokowywać i monitorować drzwi na odległość, Home Away Simplisafe i innymi.

Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, w tym dopasowaniem, etykietą lub instrukcją. Można go łatwo przymocować do istniejącej rygli, dzięki czemu każdy może nadal używać swoich kluczy. Przechowuj swój zamek i klucz.
MarkaAugust #ad
ProducentAugust Home #ad
Wysokość4.8
Długość1.63
Waga0.87
Szerokość2.6
Numer częściAUG-SL04-M01-S04
ModelAUG-SL04-M01-S04

4. NUKI

#ad

że smartfon jest kluczem, Nuki Smart Lock Pro 4. generacja, inteligentny zamek do drzwi z Wi-Fi i matą do zdalnego dostępu, elektroniczny zamek do drzwi sprawia, z akumulatorem Power Pack, biały

#ad
NUKI #ad - Automatyczne otwieranie drzwi – z pełnymi rękami bezpośrednio do domu. Integracja smart home – teraz również z matter, nowym standardem smart Home. Z praktycznymi funkcjami, takimi jak automatyczne otwieranie drzwi, funkcja protokołu i łatwa integracja z Twoim inteligentnym domem.

Wystarczy doposażyć – instalacja w mniej niż 3 minuty. Unikatowa dla techników domowych, zawsze w środy od 14:00 do 16:00 dla opiekunki psa lub zawsze dla Twojego skarbu. Bez wiercenia i wkręcania. Połącz swój smart lock z Amazon Alexa, Google Home lub Apple. Nuki staje się automatycznym otwieraczem drzwi z funkcją automatycznego odblokowania. Zdalne sterowanie blokadą drzwi przez Wi-Fi.

Twoje drzwi są zawsze bezpiecznie zamknięte. Elektryczny zamek do drzwi firmy Nuki sprawia, że Twój smartfon pozostaje w kieszeni. Można ją również usunąć bez pozostawiania śladów. Elektroniczny zamek do drzwi – do łatwego doposażenia drzwi wejściowych. Po wewnętrznej stronie drzwi nad istniejącym zamkiem. Spraw, aby twój smartfon stał się kluczem. Całkowicie niewidoczne z zewnątrz.
MarkaNUKI #ad
ProducentNuki Home Solutions GmbH #ad
Wysokość2.36
Długość4.33
Szerokość2.36
Numer części221003
Model221003

5. Homematic IP

#ad

Homematic IP Smart Home 154952A0 elektroniczny zamek do drzwi – otwiera, zamyka i blokuje drzwi za pomocą aplikacji

#ad
Homematic IP #ad - Dzięki konfigurowalnym uprawnieniom dostępu dostęp do inteligentnego domu można indywidualnie zarządzać. Zależy od czasu blokowanie i odblokowywanie.

Drzwi wejściowe można otworzyć tylko wtedy, gdy mieszkańcy tego chce. Do eksploatacji niezbędny jest punkt dostępu Homematic IP w połączeniu z aplikacją Cloud-Service, centrala Smart Home CCU3 lub odpowiednie rozwiązanie partnerskie. Wystarczy użyć aplikacji Homematic IP lub pilota zdalnego sterowania. Dzięki montażowi po wewnętrznej stronie drzwi urządzenie nie jest widoczne z zewnątrz. Wygodne blokowanie, odblokowanie, a nawet otwieranie drzwi wejściowych jest teraz możliwe w każdej chwili w podróży lub z sofy. W wybranym momencie drzwi wejściowe są automatycznie blokowane.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.48
Długość2.2
Waga0.72
Szerokość4.65
Numer części154952A0
ModelHmIP-DLD
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy.

6. WE.LOCK

#ad

IP65, cylinder zamykający, do drzwi 50-100 mm, WELOCK otwieracz do drzwi z odciskiem palca, elektroniczny cylinder zamykający, zamek do drzwi, połączenie Bluetooth, z kartą RFID, WiFi

#ad
WE.LOCK #ad - Zasilacz usb jest przeznaczony do odblokowania i nie można go naładować. Gwarancja: jeden rok. Nasza obsługa klienta jest zawsze do Państwa dyspozycji. Temperatura robocza: -25°C do 60°C. Materiał: stal nierdzewna ze stopem cynku, 1 x specjalny klucz imbusowy, 3 karty RFID, tworzywo sztuczne.

Ochrona elektrostatyczna do 30 000 v. Pamięć do 100 odcisków palców 3 z nich z funkcją administratora. Rednica gałek obrotowych: na zewnątrz 46 mm / wewnętrzna 57 mm. Gdy bateria jest pusta, można użyć kopii zapasowej USB do odblokowania. Zestaw składa się z 1 x zamka elektronicznego welock touch41, przewodnik quickstart 5 języków.

Dziesięć razy dziennie odblokowywanie wystarcza na 8-10 miesięcy. Atwe w użyciu: ustawienia i ostrzeżenia. Do 1 miliona cykli zamykania. Nadaje się tylko do drzwi z zadaszeniem, nie do drzwi zewnętrznych bramy ogrodowej. Ochrona przed wodą rozbryzgową: ip65. Bateria do gałki elektronicznej: 3 x aaa 1, 5 v. Można sparować do 20 kart.
MarkaWE.LOCK #ad
ProducentWE.LOCK #ad
Wysokość1.57
Długość7.28
Waga1.06
Szerokość1.77
ModelTOUCHEBL41

7. NUKI

#ad

Nuki FOB klucz do drzwi na bluetooth z serii Smart Home

#ad
NUKI #ad - Cyfrowe uprawnienia dostępu:dzięki aplikacji Nuki można tworzyć oraz zarządzać indywidualnymi uprawnieniami dostępu. Inteligentne otwieranie drzwi:inteligentny dostęp: wystarczy przesunąć po ekranie smartfona iOS i Android lub smartwatcha, aby otworzyć lub zamknąć elektroniczny zamek do drzwi. Niezależne zasilanie dzięki 4 dołączonym bateriom AA. Bezpieczeństwo:Pełna kontrola i dokumentacja nad wszystkimi wprowadzonymi blokadami. Wymagania systemowe:Zamek z profilowanym euro-cylindrem z funkcją awarii i zagrożenia.
MarkaNUKI #ad
ProducentNuki Home Solutions #ad
Wysokość0.24
Długość2.17
Waga0.02
Szerokość0.94
Numer części100405
Model100405
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

8. NUKI

#ad

Nuki Smart Lock 3.0, inteligentny zamek do drzwi bez klucza, certyfikat AV-TEST, biały, elektroniczny zamek do drzwi, bez konieczności przebudowy

#ad
NUKI #ad - Auto unlock & lock'n'go – elektryczny zamek do drzwi otwiera się i zamyka automatycznie po powrocie do domu i wychodzeniu z domu. Zostało to potwierdzone przez niezależnych ekspertów i instytutów ds. Smart lock 3. 0 – dzięki inteligentnym funkcjom i łatwym możliwościom rozbudowy model Nuki Smart Lock 3.

0 jest idealnym wejściem do inteligentnego domu. Bez wiercenia i wkręcania. Bezpieczeństwa. Gwarancja bezpieczeństwa – komunikacja smart door Lock jest zgodna ze standardami bezpieczeństwa nowoczesnej bankowości internetowej. Atwa instalacja – zamek do drzwi smart lock jest montowany w mniej niż 3 minuty po wewnętrznej stronie drzwi, niewidoczny z zewnątrz i można go usunąć bez pozostawiania śladów.

Zamontuj smart lock na drzwiach zgodnie z załączoną instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim i skonfiguruj go za pomocą aplikacji Nuki. Następnie zrób to samo z mostkiem. Otwieranie drzwi za pomocą smartfona – dzięki zamkowi do drzwi Smart Home można otworzyć i zablokować drzwi za pomocą smartfona lub całkowicie automatycznie, aby uzyskać dostęp do domu bez klucza. Smartfon może pozostać w kieszeni.
MarkaNUKI #ad
ProducentNuki Home Solutions GmbH #ad
Wysokość2.36
Długość4.33
Waga1.5
Szerokość2.36
Numer części220640
Model220640

9. ABUS

#ad

ABUS ET85 57555 elektryczny napęd do drzwi z blokadą

#ad
ABUS #ad - Uniwersalne zastosowanie do drzwi prawych i lewych DIN. Mechaniczne odblokowanie: za pomocą małej dźwigni drzwi można ręcznie odblokować – dzięki temu można je trwale otworzyć. Z blokadą: wystarczy krótkie naciśnięcie przycisku otwierania – wtedy drzwi pozostaną odblokowane do momentu wejścia osoby i otwarcia drzwi. Napięcie znamionowe 9-16 V – do prądu stałego i zmiennego. Z regulacją pułapki: po zamontowaniu należy wyregulować otwieracz drzwi, aby drzwi były szczelnie zamknięte.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS August Bremicker Soehne KG #ad
Waga0.29
Numer części575556
Model575556

10. WAFERLOCK

#ad

WAFERLOCK C760 Euro cylinder węża, inteligentny zamek, 50:50-65 100-115 mm certyfikat EN 15684, sterowanie aplikacją, kod karty RFID, zabezpieczenie przed wierceniem, wodoszczelność IP68

#ad
WAFERLOCK #ad - Wodoszczelność ip68: stopień wodoszczelności wynosi do IP68. Bezkluczowy dostęp 3 w 1: karta RFID + tajna liczba + telefon komórkowy.

Zasilanie bateryjne: bateria litowa cr2 x w zestawie i może zapewnić pracę do 20 000 razy około 1 rok. Mobilna kontrola dostępu: blokowanie, odblokowywanie z połączeniem Bluetooth i udostępnianie przez aplikację WAFERKEY nie jest wymagana dodatkowa bramka. Może być stosowany podczas deszczu. Otrzymasz ostrzeżenie w aplikacji mobilnej, jeśli stan baterii jest niski. Certyfikat en15684: spełnia certyfikat en15684, który zapewnia większe bezpieczeństwo i jest optymalny do użytku komercyjnego i prywatnego.
MarkaWAFERLOCK #ad
ProducentWAFERLOCK #ad
Wysokość1.46
Długość5.31
Szerokość1.46
Numer częściC760S-B05-5050
ModelC760S-B05-5050